bannar

Hakkımızda

Images

BİZ KİMİZ?

RFL FUAR olarak, ULUSLARARASI PAZARLARA ULAŞTIRAN FUARLAR SUNAR sloganıyla çıktığımız yolda; 2006 yılından beri Türk Sanayici ve İhracatçısına yurt dışı fuar katılımlarında danışmanlık ve organizasyon hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Muhtelif sektörlerde Türkiye temsilciliğini yürütmekte olduğumuz yurt dışı ihtisas fuarlarını, sanayici ve ihracatçılarımızın hizmetine sunuyoruz. Sanayici ve ihracatçılarımızın yeni pazarlara ulaşmalarını sağlamayı ve ufuklarının açılmasına katkıda bulunmayı kendimiz için vazgeçilmez bir görev sayıyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet vazgeçilmez prensiplerimizdendir. Katılımcılarımıza turizm paketleri, fuar lojistiği ve devlet desteği konularında; fuar öncesinde, fuar süresince ve fuar sonrasında destek sağlamaya gayret ediyoruz.

Dünyanın ve bulunduğu bölgenin önde gelen Uluslararası İhtisas Fuarlarında sizleri de aramızda görmek dileğiyle.

RFL FUAR’ın temsilciliğini yaptığı fuarlara katılan firmalarımız, fuarlara organizatörün web sayfasında ilan ettiği fiyat üzerinden katılım sağlarlar. Ödemelerini fatura karşılığında, direk olarak fuar organizatörüne yaparlar. Katılımcı firmalar RFL FUAR’a hiç bir şekilde ödeme yapmazlar. Katılımcı firmalar, fuar organizatörüne ödedikleri rakam üzerinden teşvik alırlar.