bannar

HİZMETLER

Images

HİZMETLERİMİZ

YURT DIŞI FUAR TEMSİLCİLİĞİ ve ORGANİZASYONU
Dünyanın ve bulunduğu bölgenin önde gelen Uluslararası İhtisas Fuarlarının Türkiye temsilciliğini başarı ile yürütmekteyiz. Dünya çapında tanınmış, kurumsal ve profesyonel fuar organizatörleri ile çalışmaktayız. Fuarlarımızla sanayici ve ihracatçılarımızın yeni pazarlara ulaşmalarını sağlamayı ve ufuklarının açılmasına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Mevcut olan ihtisas fuarları portföyümüzü sanayici ve ihracatçılarımızdan gelecek talepler doğrultusunda daha da genişletmeyi ve sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Temsilciliğini yürüttüğümüz fuarlara katılan firmalara fuar öncesinde fuara katılım hazırlıkları (manual formların doldurulması, katalog girişi vb) konusunda yardımcı oluyoruz. Katılımcılarımızın teşvik konusundaki sorularını cevaplandırıyoruz. Fuar esnasında, katılımcılara mümkün oldukça yurt dışında eşlik etmeye çalışıyoruz. Fuar sonrasında da teşvik evraklarının hazırlanması konusunda katılımcı firmalarımızın istemiş olduğu bilgileri veriyoruz ve organizatörden temin edilmesi gereken belgeleri sağlıyoruz.

RFL FUAR’ın temsilciliğini yaptığı fuarlara katılan firmalarımız, fuarlara organizatörün web sayfasında ilan ettiği fiyat üzerinden katılırlar. Ödemelerini fatura karşılığında, direk olarak fuar organizatörüne yaparlar. Katılımcı firmalar RFL FUAR’a hiç bir şekilde ödeme yapmazlar. Katılımcı firmalar fuar organizatörüne ödedikleri rakam üzerinden teşvik alırlar.

TURİZM ORGANİZASYONU
Turizm çözüm ortağımız tarafından fuarlarımıza katılan firmalara, talep etmeleri durumunda; vize, uçak bileti ve konaklama içeren seyahat paket programları sunulmaktadır.

FUAR LOJİSTİK HİZMETİ
Türkiye temsilciliğini yürüttüğümüz fuarlara katılmış olan firmalarımıza, talep etmeleri durumunda; fuar lojistik çözümü sunan partnerimizin desteği ile Fuar lojistik hizmeti sunulmaktadır.